sufmar.com.pl
Sufmar

Panele elewacyjne

Niezwykłe połączenie piękna i ochrony zapewniają nasze panele elewacyjne. Cechuje je wysoka trwałość i odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne oraz ogień. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że zachowują doskonały wygląd, a przy tym funkcjonalność nawet przy złej pogodzie.

Swoją wysoką estetykę zapewniają nie tylko materiałom zastosowanym w procesie produkcji, ale także wszelkim detalom wykończeniowym, które dostępne są w szerokim wachlarzu wyboru. Pozwala to dostosować je do specyfiki i przeznaczenia danego obiektu. Świetnie prezentują się w połączeniu z elementami metalowymi i szklanymi.

Nasze produkty to najlepszy wybór dla wszelkiego rodzaju obiektów wielkogabarytowych – budynków mieszkalnych, biurowców, centrów handlowych a także rezydencji. Stanowią również doskonały element dekoracyjny. Dają wiele możliwości w zakresie projektowania zewnętrznego budynków, które po ukończeniu imponują swoim eleganckim wyglądem. Takie rozwiązania szczególnie dobrze wpisują się w zabudowane przestrzenie miejskie.

facebook English version